Den třetí roku 2021
Dnešní dopoledne hrály děti hry v oddílech, ale po obědě nás čekala první etapa celotáborové hry. Děti jsou na jiných planetách a tam trénují boje proti Goaldům.
Po celotáborové hře jsme zvládli ještě táborové focení a nyní jsou děti na diskotéce.
Na Google disk nahrajeme několik desítek fotek z předchozích dnů a zítra přidáme z CTH, focení a diska.
LS dne 19.08.2021 20:52:39


První a druhý den tábora 2021 + fotogalerie
Po včerejším příjezdu si děti vybalily všechny věci, dali jsme si večeři a pak do hajan, abychom byli všichni připraveni na dnešek :)

A dnešní den byl v duchu seznámení se v oddílech, seznámení se s pravidly tábora a začali jsme hrát uvítací hry. Po rajské k obědu, svačině a večeři nás večer čeká aktivace brány. Snad nám vyjde vše podle plánu a děti budou nadšené.

A zde je odkaz na fotogalerii, ten zaslaný mailem bohužel nefunguje. Klikněte ZDE

nebo si zkopírujte odkaz a vložte do prohlížeče:

https://drive.google.com/drive/folders/1Pk9D1f6pmrYtB4TJe3_zUe5Y_ycxJlrz?usp=sharing


Seřaďte si je dle poslední úpravy.
LS dne 18.08.2021 19:20:01


Předprázdninová informace
Prázdniny se nezadržitelně blíží a my finišujeme s přípravou tábora. Čekáme ještě na několik plateb za přihlášené děti. Následně pošleme podrobné informace k táboru, rozdělení do oddílů, časech příjezdu a odjezdu z tábora a nutnosti mít udělaný test. V současné chvíli platí pravidlo, že při příjezdu s negativním PCR testem není nutný další test. Pokud byste přijeli s antigenním testem, po týdnu se musí zopakovat. PCR i antigenní test musí být proveden v laboratoři a je nutné přivézt potvrzení. Není možné zatím použít samotest. Ty děti, které budou mít test antigenní otestujeme po týdnu prostřednictvím lékařky, kterou máme domluvenou. Sledujte náš Facebook, stránky a své maily 😎👍🏻😉
LS dne 17.06.2021 14:00:54


Tábor je plný
Vážení rodiče,

děkujeme za přihlášení Vašich dětí na náš tábor. Dnes  jsme uzavřeli přihlašování pro letošní ročník. Pokud by měl přesto někdo zájem, napište na náš táborový mail.V následujících týdnech rozdělíme děti do oddílů, pošleme informaci k celotáborové hře a následně pošleme časy příjezdů na tábor. Jak to bude s testováním zatím není vůbec jasné, informace pošleme včas e-mailem..
LS dne 18.05.2021 09:18:26


Další informace k táboru
Vážení rodiče,

prázdniny se nezadržitelně blíží a s nimi i náš tábor :)
Situace ohledně pandemie je nepředvídatelná, stejně jako průběžná vyjádření politiků, kteří řídí naši zemičku, takže jistého stále nic není. Každopádně náš tábor připravujeme tak, že hromadné akce budou povoleny. Je nutné se připravit na to, že budeme muset děti i vedoucí testovat. Forma testu samozřejmě ještě není dána, ale variant je několik. Buď bude nutné při nástupu na tábor předložit negativní test ne starší 2 dnů, provedený v akreditované laboratoři. Předpokládáme, že bude stačit antigenní, který je stále zdarma. Další možností je, že budeme muset udělat testy při příjezdu na tábor, stejně jako se dělá nyní ve školách nebo oslovíme některého z místních lékařů, který by otestoval děti profesionálně. To vše upřesníme, až příslušné orgány vydají potřebná pravidla.

Ale k příjemnějším záležitostem, kapacita tábora je pro chlapce zaplněná, dívek můžeme přijmout ještě 9. Pokud by ale měl nějaký chlapec zájem, přihlášku přesto vyplňte a my si upravíme počty v oddílech.

Na začátku května (to je vlastně již o víkendu :)) začneme vystavovat faktury dle požadavků a pošleme všem ostatním rodičům, že mohou začít tábor hradit. Vyčkejte prosím pokynu, který pošleme na Vaše emaily uvedené v přihlášce.

Suma sumárum, tábor bude, testům se asi nevyhneme, snad nebudou roušky :)))

Držte se a přejeme pevné zdravím, informace budeme posílat postupně.

Přihlášku je možné vyplnit níže.
LS dne 28.04.2021 10:08:47


Průběžné informace
Situace je stále jaká je, přesto tábor pro letošní rok stále připravujeme a pevně věříme, že bude. Uděláme pro to vše, i kdyby byl potřeba pro vstup na tábor test 😎 Jelikož stále není nic jisté, platí odsunutí úhrady tábora, vyčkejte, až se ozveme. I faktury vystavíme později, chtěli bychom je poslat na začátku května.

Každopádně na táboře máme ještě pár míst, stále se můžete hlásit 👍🏻 Děkujeme a posílejte informaci dál, díky 😉
LS dne 20.03.2021 12:32:20


Informace o naplněnosti tábora
A po 14 dnech už máme zaplněno více než 75 % kapacity tábora. Do konce února bychom chtěli mít plno, pokud ještě víte o někom, kdo by chtěl jet, neváhejte mu informace o táboře předat 👍🏻😎 Děkujeme
LS dne 14.02.2021 19:20:43


Přihláška 2021
A je to tady, níže zveřejňujeme přihlášku a těšíme se na přibývající počty dětí. V případě dotazů pište na naše e-maily, šiřte přihlášku dál. E-mailem pošleme informace v následujícím týdnu. Děkujeme
LS dne 31.01.2021 23:29:09


Přihláška 2021
LS dne 31.01.2021 23:26:33


Den třináctý roku 2020
Poslední den 13. ročníku samostatného fungování našeho tábora končí. Dnes jsme s oddíly hráli ještě hry, hlavně dopoledne a odpoledne již bylo ve znamení úklidu a balení tábora. Zítra budeme předávat děti. Mějte prosím trpělivost, snad nám počasí bude přát. Děkujeme dětem, byly skvělé !
LS dne 28.08.2020 19:17:16


Den dvanáctý roku 2020
A už se to blíží, tábor pomalu končí. Dopoledne jsme ukončili celotáborovou hru a dětem jsme rozdali poklady za umístění. Po obědě přijela pouť a děti si vysoutěžily spoustu dobrůtek, zaskákaly si na skákacím hradu. A po večeři máme poslední táborovou diskotéku. Zítra již jen balení a úklid tábora.
LS dne 27.08.2020 23:50:25